Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2021 19:26
Kapitan Tsubasa do wypróbowania za darmo
950V

Kapitan Tsubasa do wypróbowania za darmo. Captain Tsubasa: Rise of New Champions otrzymał demo

Bandai Namco zaprasza kolejnych graczy do wcielenia się w Kapitana Tsubasę. Captain Tsubasa: Rise of New Champions otrzymał demo, dzięki któremu każdy zainteresowany będzie mógł wypróbować produkcję w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switcha.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions zadebiutował na rynku w sierpniu ubiegłego roku, ale Tamsoft wciąż nie zakończyło prac nad grą. Twórcy zapowiedzieli szereg aktualizacji i chcą zapewnić graczom kolejne wyzwania.

To pewnie między innymi z tego powodu zdecydowano się zachęcić kolejnych graczy do sprawdzenia piłkarskiej przygody i Bandai Namco wrzuciło do cyfrowych sklepów demo produkcji. Gracze z PlayStation 4 i Nintendo Switchów mogą wypróbować Captain Tsubasa: Rise of New Champions.

Podczas zabawy sprawdzicie tutorial oraz tryb offline (Versus) z czterema różnymi zespołami... Szczerze mówiąc nie jestem pewien, czy będzie to najlepsza zachęta do kupienia pozycji, bo zdecydowanie ciekawsze są warianty rozgrywki z fabułą, ale zachęcam do gry. Nadal mam nadzieję, że Japończycy nie zrezygnują z tego IP i otrzymamy kolejną część.

Sprawdźcie naszą recenzję Captain Tsubasa: Rise of New Champions.

Źródło: Twitter: CptTsubasaRONC

Tagi: Bandai Namco Captain Tsubasa: Rise of New Champions Tamsoft