Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2021 14:00
GTA 6 kobieta bohaterką
2177V

GTA 6 z kobiecą bohaterką? Rockstar może zaskoczyć, oferując postacie obu płci

Seria GTA cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, a Rockstar może w przyszłości bardzo mocno zaskoczyć graczy. Tom Henderson jest pewien, że w GTA 6 pierwszy raz w historii serii pokierujemy kobietą.

W ostatnich dniach coraz częściej pojawiają się informacje o GTA 6. Pliki z gry miały wylądować w Red Dead Redemption 2, gracze wierzą w umiejscowienie akcji w Vice City, a ostatnio usłyszeliśmy wiadomość o zajawce.

Wszystkie informacje nie są jednak w pełni konkretne lub nie pochodzą od osób, które są znane graczom. Inaczej sytuacja wygląda z Tomem Hendersonem, ponieważ jest to informator specjalizujący się w działaniach Activision i to między innymi on zdradza kolejne szczegóły nowych odsłon z serii Call of Duty.

Teraz informator wspomniał o grze Rockstar – jego zdaniem w GTA 6 pojawią się bohaterowie obu płci. Tom Henderson nie przedstawił dokładnie, jak ma wyglądać sytuacja i czy gracze otrzymają możliwość wybrania postaci lub podobnie jak w Grand Theft Auto 5 poznamy akcję z perspektywy kilku protagonistów, ale sytuacja jest na pewno interesująca.

Rockstar może zaskoczyć odświeżając swoją serię i oferując bohaterkę. W ostatnich latach w wielu produkcjach to kobiety były głównymi protagonistkami, ale dotychczas w przypadku Grand Theft Auto, zawsze kierowaliśmy mężczyznami.

Źródło: Twitter: _TomHenderson_

Tagi: Grand Theft Auto 6 GTA 6 Rockstar