Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.01.2021 13:14
GTA 6 i Bully 2
1249V

GTA 6 z teaserem w 2021 roku? Rockstar Games pracuje nad paroma projektami

Rockstar Games pracuje nad paroma projektami, o których powinniśmy więcej dowiedzieć się w nadchodzących miesiącach.

Zapowiedzianym jak dotąd projektem firmy Rockstar jest next-genowa wersja Grand Theft Auto V, która może działać na silniku graficznym gry Red Dead Redemption 2. Jak się okazuje, amerykańscy twórcy pracują jeszcze nad paroma tytułami, o których szerzej opowiedzą być może już w nadchodzących miesiącach?

W sieci pojawiło się stare zdjęcie przedstawiające wysłany e-mail do producenta muzycznego - Chiko Kana - przez pracownika Rockstara, które jasno mówi nam, że o ogromnych projektach Rockstara usłyszymy więcej w 2021 roku.

Ciekawostką jest fakt, iż e-mail ten wysłany do Kana w 2018 lub 2019 roku przez Richarda Barnesa, pracownika, który w 2019 roku opuścił studio. Był on dyrektor ds. komunikacji międzynarodowej, więc o ile plany wydawcy nie zostały zmienione na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu miesięcy (a istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaszły pewne korekty przez m.in. koronawirusa), to bardzo możliwe, że już niebawem usłyszymy o tak mocno wyczekiwanym GTA 6.

Richard Barnes mówiąc "nadchodzące projekty" miał z pewnością na myśli wyżej wspomniane GTA 6, jak i next-genową wersję GTA 5. Bardzo możliwe, że do tego grona należy także potencjalne Bully 2, które - jak wynika z ostatnich doniesień - zostało zamrożone z powodu chęci przyśpieszenia prac nad najnowszą odsłoną gangsterskiej marki.

Źródło: https://gamerant.com/grand-theft-auto-6-email/

Tagi: bully 2 gta 5 GTA 6 gta online Rockstar Games