Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2021 20:50
GTA 6 Vice City Hostes Ad Pulverem Ferire
6065V

GTA 6 w Vice City? Gracze natrafiają na kolejne wskazówki dotyczące umiejscowienia akcji Grand Theft Auto

Sympatycy GTA są przekonani, że Rockstar bawi się ze społecznością wrzucając do GTA Online kolejne teasery mające za zadanie zapowiedzieć wydarzenia z GTA 6. Ich zdaniem najnowsza część Grand Theft Auto zaprowadzi graczy do Vice City.

Rockstar skupia się na rozwoju GTA Online, ale nie brakuje plotek, według których rozpoczęły się już poważne testy zawartości z GTA 6 – między innymi z tego powodu w Red Dead Redemption 2 pojawiły się tajemnicze bronie.

Teraz jednak gracze są pewni, że najnowsza zawartość do GTA Online ma zapowiedzieć umiejscowienie wydarzeń z GTA 6. Fani za udział w nowym skoku otrzymują kurtkę, która na plecach posiada napis „Hostes Ad Pulverem Ferire”. Jest to fałszywa, łacińska sekwencja (Zetrzeć wroga na pył) i możecie ją znaleźć w GTA Vice City na jednym z kościołów w Downtown. Słowa te znalazły się także w Grand Theft Auto: San Andreas i jest to slogan firmy StarBalls Demolition.

To nie koniec teaserów, ponieważ na wyspie w GTA Online znalazła się ciekawa postać – fani dostrzegli, że strój Gustavo przypomina ubranie Gonzaleza z Vice City.

Sympatycy gry przypominają, że pierwsze współrzędne, które miały nas naprowadzić na nową wyspę z GTA Online, zaprezentowały tajemniczą „szóstkę”. Zainteresowani łączą wszystkie teasery i nie brakuje opinii, według których Rockstar szykuje się do ogłoszenia produkcji.

GTA 6 w Vice City 1

GTA 6 w Vice City 2

Źródło: https://charlieintel.com/gta-online-cayo-perico-easter-egg-sparks-vice-city-rumors/75833/

Tagi: Grand Theft Auto grand theft auto 6 gta gta 6 GTA 6 Vice City Rockstar