Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2020 18:29
GTA 6 x Red Dead Redmeption 2
14845V

GTA 6 w Red Dead Redemption 2? Gracze natrafili na bronie, które potwierdzają jedną z teorii

W plikach Red Dead Redemption 2 pojawiły się odwołania do tajemniczych broni. Wiele na to wskazuje, że deweloperzy sprawdzają nowe zabawki na mapie z Dzikiego Zachodu, które jednak zostaną wykorzystane już w GTA 6. Identyczną sytuację Rockstar przeprowadzał w poprzednich projektach.

Rockstar może ponownie wykorzystywać swoją najnowszą produkcję, by testować elementy z nadciągającej pozycji. Twórcy najwidoczniej nie mogą już korzystać z GTA 5 i GTA Online do testowania nowości z GTA 6, więc w plikach z Red Dead Redemption 2 odnaleziono trzy wzmianki o nowych broniach.

W kodzie Red Dead Redemption 2 znajdziemy: „W_J_L1A1”, „W_AR_AK47” oraz „W_J_BOWNING” i „W_J_BOWNING_SUPP”. Według graczy firma testuje karabin L1A1, AK-47 oraz pistolet Browning Hi-Power (wersja normalna oraz z tłumikiem).

Sytuacja jest interesująca, ponieważ to właśnie te nazwy broni można łatwo połączyć z Projectem Americas – jest to kodowa nazwa GTA 6, o której wspominaliśmy w 2019 roku. Karabin L1A1 był produkowany w latach 1954-1999, a AK-47 oraz Browning Hi-Power były wykorzystywane przez kartele narkotykowe w latach 80. i 90. Według wspomnianego projektu – to właśnie w tych czasach ma odbywać się akcja Grand Theft Auto 6, a główny wątek ma być inspirowany historią handlarzy narkotyków, którzy sprowadzali używki z Ameryki Łacińskiej do Stanów Zjednoczonych.

Gracze zdążyli nawet odkryć, że choć niektóre z tych broni pojawiły się już w GTA 5, to jednak w tym wypadku są to nowe wersje plików z odświeżonymi giwerami.

GTA 6 w Red Dead Redemption 2 - bronie - 1

GTA 6 w Red Dead Redemption 2 - bronie - 2

GTA 6 w Red Dead Redemption 2 - bronie - 3

GTA 6 w Red Dead Redemption 2 - bronie - 4

Źródło: https://viciados.net/arquivos-de-gta-6-descobertos-em-red-dead-redemption-2/
https://gameriv.com/possible-gta-6-weapon-references-found-in-red-dead-redemption-2-game-files/

Tagi: Grand Theft Auto grand theft auto 6 Grand Theft Auto VI gta 6 Rockstar