Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.01.2021 11:30
Gotham Knights tryb kooperacyjny
719V

Gotham Knights zaoferuje dopieszczoną kooperację, ale ma w sobie sporo z gier serii Arkham

Wygląda na to, że nadchodzący projekt od Warner Bros. Games zaoferuje pieczołowicie stworzony tryb kooperacyjny - wszystko zostanie ułożone pod niego.

Rycerze Gotham to bardzo ciekawy projekt dla fanów superbohaterów, który zapowiedziano w sierpniu minionego roku. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku, a najnowsze doniesienia sugerują, iż przyjdzie nam poczekać do okresu wakacyjnego. Co warto podkreślić już w tym miejscu, tytuł w dużej mierze skupi się na trybie współpracy dla kilku graczy (choć nie będzie to jedyna opcja przejścia gry).

Wiele wskazuje natomiast na to, że twórcy rzeczywiście bardzo mocno zamierzają postawić na zaoferowanie jak najlepszych doświadczeń w formie kooperacji. Zdradził to w rozmowie z serwisem GamesRadar producent wykonawczy stojący za tytułem, Fleur Marty. Przekazał, że gra ma w sobie dużo z tytułów serii Arkham, ale mechaniki będą nieco zmienione:

Całkowicie przeprojektowaliśmy system walki, aby dobrze działał w trybie współpracy. Oczywiście gracz nadal będzie wojownikiem, a niektóre mechaniki nie będą wydawać się całkowicie obce ludziom, którzy grali i lubili serię Arkham. Pod wieloma względami te gry będą jednak różne.

I choć twórca nie zdradził dokładnie, co ma na myśli poprzez te słowa, to później w rozmowie stwierdził, iż choć w grze będzie dostępna czwórka bohaterów, kooperacja skupi się na dwójkach. Oznacza to, że prawdopodobnie pojawi się mnóstwo opcji ataków w parach.

Źródło: https://gamingbolt.com/gotham-knights-has-redesigned-combat-to-fit-games-co-op-option

Tagi: Rycerze Gotham Warner Bros. Games Montreal Warner Bros. Interactive Entertainment