Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 01.12.2020 17:35
Gotham Knights
1022V

Gotham Knights z dobrą nowiną dla osób zainteresowanych trybem dla pojedynczego gracza

Twórcy Gotham Knights oznajmili, że ich najnowszą pozycję będzie można przejść od A do Z w trybie offline, nie pomijając przy tym jakiejkolwiek dodatkowej zawartości.

Gotham Knights zostało zapowiedziane w połowie sierpnia bieżącego roku. Już wtedy dowiedzieliśmy się, że nie jest to kolejna gra-usługa, w której główną rolę zagrają mikrotransakcje i potyczki sieciowe. Twórcy produkcji podzielili się kolejnymi szczegółami, które powinny ucieszyć osoby chcące zwiedzić Gotham City w pojedynkę.

Starszy producent - Fleur Marty - potwierdził, że kampanię fabularną będzie można ukończyć od A do Z w trybie offline, nie przegapiając przy tym jakiejkolwiek zawartości, co jasno mówi zainteresowanym, że tryb sieciowy nie będzie faworyzowany przez oddział Warner Bros. umiejscowionego w Montrealu, mimo tego, iż deweloperzy bardzo chcą, aby społeczność łączyła swoje siły i wspólnie stawiała czoła niebezpieczeństwu czyhającemu na każdym kroku.

Możliwe, że twórcy, widząc ogromną porażkę Marvel's Avengers na rynku, nie chcą zmuszać graczy do rozgrywki sieciowej, która cieszy się sporą popularnością, o ile jej moduł jest przemyślanie zaprojektowany. Mało kto jest już zainteresowany zwykłymi "sieciówkami", w których można się zanudzić na śmierć.

Źródło: https://gamerant.com/gotham-knights-confirms-single-player-feature-offline-mode/

Tagi: Rycerze Gotham Warner Bros. Games Montreal Warner Bros. Interactive Entertainment