Iza Łęcka Iza Łęcka 28.12.2020 13:24
Rycerze Gotham - cały zespół
559V

Gotham Knights zadebiutuje w lipcu? Data premiery mogła zostać ujawniona na plakacie

Warner Bros. Games Montreal jeszcze nie ujawniło oficjalnej daty premiery Gotham Knights, jednak produkcja w świecie Batmana może zadebiutować w lipcu. Przedstawiony scenariusz sugeruje plakat opublikowany przez deweloperów.

Najnowsza gra osadzona w realiach Gotham została oficjalnie zapowiedziana w sierpniu, jednakże konkretna kampania marketingowa Rycerze Gotham może rozpocząć się już na początku 2021 roku. Jeśli wiadomość zostanie potwierdzona – Warner Bros. Interactive Entertainment powinno szykować się do ofensywy.

Spekulacje o szybkim debiucie gry powstały po ostatniej wiadomości na oficjalnym koncie produkcji. 25 grudnia opublikowana została kartka świąteczna, na której pojawił się plakat prezentujący tajemniczą datę. Gracze szybko jednak dostrzegli, że termin 16 lipca 2021 roku został wyraźnie podkreślony.

Lipiec nie wydaje się najlepszym momentem na wielkie premiery, ale musimy wziąć pod uwagę, że w przyszłym roku zagości wiele mocnych tytułów, więc Warner Bros. może zadecydować o premierze przygód czterech superbohaterów w stosunkowo spokojniejszym, wakacyjnym czasie. Przypomnijmy, że Batman: Arkham Knight zadebiutował na rynku pod koniec czerwca 2015 roku.

Jesteście zaintrygowani Gotham Knights? Sprawdźcie nasze podsumowanie informacji o grze, w którym nie brakuje najistotniejszych szczegółów.

Źródło: Twitter: GothamKnights

Tagi: Rycerze Gotham Warner Bros. Games Montreal Warner Bros. Interactive Entertainment