Iza Łęcka Iza Łęcka 09.12.2020 08:54
Marvels Avengers Kate Bishop
1001V

Marvel’s Avengers z nową bohaterką. Kate Bishop dostępna za darmo z pakietem nowej zawartości

Kate Bishop to pierwsza nowa postać udostępniona od premiery Marvel's Avengers. Po upływie trzech miesięcy Crystal Dynamics w końcu zapewniło superbohaterkę, mając nadzieję, że okaże się skutecznym wabikiem na powrót śmiałków na serwery.

Marvel’s Avengers nie osiąga oczekiwanych rezultatów, od pozycji uciekają kolejni gracze – Square Enix upatruje jednak rozwiązanie wszelkich bolączek w szeregu DLC, które sprawią, że tytuł zacznie zarabiać, a nowości zwrócą uwagę kolejnych sympatyków komiksów Marvela.

Na dobry początek otrzymaliśmy Kate Bishop, która trafiła do pozycji wraz z nową operacją i kolejnymi przedmiotami do personalizacji. Deweloperzy kontynuują również historię zapoczątkowaną w głównym wątku, dzięki czemu poznamy prawdę o działaniach megakorporacji AIM.

Czy jest to początek pozytywnych wiadomości dla Crystal Dynamics? Zespół musi zmierzyć się z bardzo wymagającym zadaniem, bowiem Marvel's Avengers jest gigantycznym projektem, który z założenia miał być rozwijany przez lata. By nowa zawartość mogła być udostępniana, tytuł musi zakończyć pasmo strat finansowych i rozpocząć zarabianie, a do tego niezbędna jest odpowiednia liczba użytkowników na serwerach.

Źródło: Twitter: PlayAvengers

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix