Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.12.2020 12:30
PS Store aktualizacja
2197V

PS4 i PS5 z nowymi grami w nadchodzącym tygodniu. Przygotujcie się na premiery w PS Store

Nadchodzący tydzień nie będzie obfitował w zalew premier na PlayStation Store, ale pojawią się tytuły, pośród których większość powinna znaleźć coś dla siebie.

 

Drugi tydzień grudnia będzie stał dla wielu osób wyłącznie pod znakiem premiery gry Cyberpunk 2077. Nic w tym dziwnego - ostatnie dni to istny zasyp informacji z gry od naszego polskiego studia. Mogliśmy przeczytać choćby o planach implementacji New Game Plus i obejrzeć nowe urywki z rozgrywki, której tak bardzo wyczekujemy. To jednak nie jedyna premiera najbliższych dni.

Rano pisaliśmy dla Was o nowych grach, które zadebiutują na konsoli Microsoftu, a teraz pora przyjrzeć się temu, co na najbliższy tydzień przygotowano dla nas w kontekście sprzętów od Sony. Premier będzie w gruncie rzeczy mniej, a kilka z nich będzie stanowiło po prostu next-genowe aktualizacje, ale warto rzucić okiem:

8 grudnia:

Destiny 2 (aktualizacja do PS5);

Monster Sanctuary

Puyo Puyo Tetris 2

Temtem (aktualizacja do PS5);

10 grudnia:

Cyberpunk 2077

12 grudnia:

MXGP 20

Jak wspomniałem, jestem pewien, że każdy będzie w stanie znaleźć powyżej coś dla siebie. Choć chyba nie ma co ukrywać - uwaga większości skupi się na grze, która trafi na nasze dyski już 10 grudnia. Nadchodzący hit od CD Projekt RED pewnie zajmie nas na wiele godzin. A może zamierzacie skupić się na innych tytułach? Dajcie znać!

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/12/guide_new_ps5_ps4_games_this_week_7th_december_to_13th_december

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077