Temtem

Temtem

Producent:
Crema
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
06.09.2022
Europa:
06.09.2022
Producent:
Crema
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
06.09.2022
Europa:
06.09.2022

Temtem - opis gry

Temtem to sieciowy RPG mocno inspirowany serią Pokemon przygotowany przez studio Crema Games, czyli autorów Immortal Redneck. Twórcy zdecydowali się zmierzyć z marką The Pokemon Company i zebrali ponad 570 tysięcy dolarów od graczy na Kickstarterze.

W tytule zwiedzamy sześć wysp archipelagu Airborne, gdzie na każdym spotykamy nowe stworki, walczymy z ośmioma liderami Dojo, a na końcu przygody walczymy z „ostatecznym Temtem”. Tajemnicze postacie pomagają ludziom w codziennym życiu, ale jednocześnie część śmiałków stara się oswoić dzikie bestie, które następnie biorą udział w walkach.

Temtem posiadają własne ataki, specjalne moce i charakteryzują się jednym z 12 typów. Każdy trener może mieć maksymalnie sześć Temtem w swojej drużynie, a pojedynki koncentrują się na rywalizacji dwóch na dwóch. Twórcy zdecydowali się usunąć losowość w starciach i w ich grze rywalizacja jest oparta w 100% na umiejętnościach i strategii.

Gracze otrzymują  możliwość mieszania gatunków przez hodowlę, a podczas przygody podróżujemy po wyspach. Deweloperzy zdecydowali się na wykreowanie sieciowego świata, więc w trakcie poznawania historii możemy biegać po lokacjach z kumplami i nawet wspólnie uczestniczyć w misjach. Temtem mogą ewoluować, a w grze znalazła się możliwość tworzenia własnego domu i zainteresowani zajmują się pełną personalizacją bohatera.

Wideo - Temtem

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper