Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.12.2020 13:30
Cyberpunk 2077 New Game Plus
3332V

Cyberpunk 2077 z kolejnym elementem po premierze. Twórcy pracują nad trybem New Game Plus

Ekipa z CD Projekt RED przekazała bardzo dobrą wiadomość - już po premierze ich nadchodzącego projektu dostaniemy element, który bez wątpienia zachęci wiele osób, aby wejść do ogromnego świata cyberpunku ponownie.

Do wielkiej premiery Cyberpunk 2077 zostało zaledwie pięć dni - już wtedy większość z nas będzie mogła wejść do ogromnego Night City (niektórym szczęściarzom udało się to wcześniej) i jak nigdy dotychczas poczuć świat dystopicznej i cyfrowej przyszłości. Sam debiut gry ma być wielkim wydarzeniem pod tytułem "CyberNight", więc można przewidywać, iż szykuje się coś naprawdę niesamowitego.

W ostatnich dniach pojawia się oczywiście zalew informacji na temat samej gry, jak choćby ta o możliwości wyboru trybów graficznych na konsolach. Teraz natomiast gruchnęła kolejna wiadomość, która może zainteresować osoby będące największymi fanami gatunku cyberpunk. Jeśli zamierzacie spędzić w najnowszym dziele CD Projekt RED kilkaset godzin, to bez wątpienia ucieszy Was fakt, iż twórcy przewidują implementację trybu New Game Plus.

Oczywiście sama funkcja była wspominana już w ubiegłym roku, ale biorąc pod uwagę, z jak wielu opcji zrezygnowano w międzyczasie, wielu fanów martwiło się, że i te plany mogły trafić do kosza. Tak się na szczęście nie stało, choć NG+ nie pojawi się jeszcze w dniu premiery. Warto przypomnieć, że w przypadku Wiedźmin 3: Dziki Gon, na tryb przyszło nam czekać trzy miesiące.

Źródło: https://segmentnext.com/2020/12/04/cyberpunk-2077-next-gen-upgrades/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077