Metal Gear Solid Remake. Oryginalny głos Solid Snake'a chętny do powrotu na plan

Gry
1628V
Metal Gear Solid Remake. Oryginalny głos Solid Snake'a chętny do powrotu na plan
Mateusz Wróbel | 02.12.2020, 20:00

David Hayter, oryginalny głos Solid Snake'a, wyraził chęć powrotu na plan w sytuacji, gdyby Sony miało w planach stworzenie remake'u Metal Gear Solid.

Bluepoint Games zdało najnowszy test, jakim było przygotowanie remake'u Demon's Souls (PS5) (naszą recenzję gry znajdziecie tutaj). Jasne jest więc, że studio nie będzie spoczywało na laurach i od razu po doszlifowaniu poprzedniego projektu zabierze się za kolejny, którym - według doniesień - jest odświeżenie pierwszego Metal Gear Solid.

Informacja ta wywołała wiele szumu w sieci. Większość opinii była pozytywna, bowiem chciałaby zobaczyć odmłodzonego Solid Snake'a, najemnika, który musi zmierzyć się ze swoim bratem bliźniakiem. Jeden z fanów marki zapytał nawet Davida Haytera, czyli aktora, który udzielił głosu jednemu z głównych bohaterów "jedynki", czy plotki, jakoby powstawał remake Metal Gear Solid są prawdziwe. 

Amerykanin nie był w stanie potwierdzić, czy Sony pracuje nad odświeżeniem, ale wyraził w mediach społecznościowych ogromną chęć do powrotu na plan i ponownego użyczeniu głosu swojej postaci. 

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie na plan powrócił Nick Apostolides, oryginalny głos Leona S. Kennedy, co daje jasno do zrozumienia, iż Resident Evil 4 Remake powstaje w Capcomie. Być może podobna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku Metal Gear Solid Remake?

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/david-hayter-would-love-to-voice-solid-snake-in-metal-gear-remaster-aGVWN2P1YaKF

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper