Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2020 22:30
Resident Evil 4
4439V

Resident Evil 4 Remake. Leon S. Kennedy powrócił na plan

Amerykański aktor udzielający głosu Leonowi, jednemu z głównych bohaterów RE2, oznajmił za pomocą Twittera, iż wrócił na plan.

Po premierze Resident Evil 3 (2020) na rynku pojawiły się spekulacje, jakoby Capcom we współpracy z ekipą M-Two, rozpoczął pracę nad odświeżeniem czwartej, pełnoprawnej odsłony marki. Ba, portal Video Games Chronicles nawet potwierdził, że remake już powstaje. Najnowszy wpis jednego z aktorów może to potwierdzać.

Nick Apostolides, amerykański aktor, a zarazem głos Leona w Resident Evil 2 (2019), właśnie dzisiaj opublikował za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na platformie Twitter, iż pracuje w kombinezonie motion-capture, przeznaczonym do przechwytywania, a następnie nagrywania ruchów bohatera.

Amerykanin dodał, że cieszy się, iż mógł wrócić do pracy, a co więcej, nie może doczekać się, aż będzie mógł opowiedzieć coś więcej o projekcie, w którym bierze udział. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mowa tutaj remake'u Resident Evil 4, w którym to głównym bohaterem jest Leon S. Kennedy.

 

Źródło: https://www.psu.com/news/resident-evil-2-leon-voice-actor-tweets-in-mocap-suit-leading-to-speculation-about-resident-evil-4-remake/

Tagi: Capcom remake re4 Resident Evil 4