Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2020 21:59
PlayStation VR zestaw
1175V

Sony promuje PS VR Mega Pack. Specjalny zestaw otrzymał zwiastun

Sony zaprasza graczy do wypróbowania wirtualnej rzeczywistości. Japończycy przygotowali zwiastun, który ma zachęcić graczy do zainwestowania w najnowszy zestaw. Zobaczcie materiał promujący PlayStation VR Mega Pack.

Sony nie przygotowało nowego zestawu dla wirtualnej rzeczywistości dla PlayStation 5, więc korporacja wciąż promuje swoje pierwsze gogle VR. W tym tygodniu zapowiedziano nowy pakiet, który początkowo został ujawniony przez zwykłe zdjęcie, a teraz otrzymaliśmy porządny zwiastun.

PlayStation VR Mega Pack zawiera gogle, PlayStation Camerę, adapter do PS5 oraz kod na pięć produkcji: Blood & Truth, Moss, Astro Bot Rescue Mission, Everybody’s Golf VR oraz PlayStation VR Worlds. Jest to naprawdę dobry pakiet na początek, który pozwoli nam wypróbować szereg ciekawych gier przygotowanych z myślą o VR.

Łatwo tę listę możemy rozbudować dorzucając między innymi kilka gier z ostatnich promocji – jak wiadomo na gogle Sony zadebiutowało już kilka perełek i bez wątpienia taką propozycją VR (stosunkowo niska cena) można się zainteresować. Nie otrzymamy w tym wypadku najlepszej jakości obrazu, ale musimy pamiętać, że sprzęt Sony ma już swoje lata.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation VR ps vr PS4 ps5 sony