Iza Łęcka Iza Łęcka 30.10.2020 13:04
Adapter do PS5 i PS VR trafia do graczy
2630V

Adapter do PS5 i PS VR trafia do graczy. Zobaczcie urządzenie Sony

Sony rozsyła adaptery do graczy, którzy posiadają PlayStation VR i zamierzają doświadczać wirtualnej rzeczywistości na PS5. Japończycy zapewniają bezpłatną przejściówkę, która już została pokazana przez jednego z użytkowników.

Na nowej generacji Sony nie rezygnuje z PlayStation VR, jednak wcześniej wydany sprzęt potrzebuje przejściówki, by móc działać na PlayStation 5. Już jakiś czas temu wspominaliśmy na naszym portalu o specjalnej akcji – japońska korporacja oferuje bezpłatne adaptery. Wszyscy gracze chętni do poznawania gier VR na next-genie Sony muszą wejść na stronę producenta, zarejestrować swój sprzęt, a następnie otrzymają urządzenie, dzięki któremu podłączą PlayStation Camerę do next-gena.

Dzięki PS4VRNews możemy sprawdzić, jak prezentuje się Adapter PlayStation Camera – opublikowano trzy zdjęcia propozycji Sony. Przejściówka wydaje niepozorna, ale cieszy fakt, że Japończycy zareagowali na drobne niedopatrzenie i rozdają adapter za darmo – to za jego pomocą podłączymy starą kamerę do PlayStation 5. Jak wiemy, next-gen Sony nie posiada dedykowanego wejścia na urządzenie.

Polecamy nasz unboxing PlayStation 5, a także zerknijcie na zdjęcia prezentujące dwie konsole nowej generacji.

Źródło: https://www.psu.com/news/here-is-what-the-ps5-psvr-camera-adapter-looks-like/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 playstation vr ps vr PS5 sony