Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 21:47
PS VR Mega Puck
2780V

PS VR Mega Pack zmierza do Europy. Sony promuje PlayStation VR

Sony zachęca graczy do PS VR. Korporacja przygotowała zestaw z pięcioma grami, który pozwoli na doświadczanie wirtualnej rzeczywistości na PlayStation 5 i PlayStation 4. Pakiet zawiera wszystkie najważniejsze elementy dla VR.

Sony nie zapomina o wirtualnej rzeczywistości. Jak wiadomo PS VR działa już nie tylko z PlayStation 4, ale również z PlayStation 5, więc korporacja przygotowała nowy zestaw, który ma zachęcić graczy z dwóch generacji do VR.

Sony zaprezentowało PS VR Mega Pack, który zawiera gogle PlayStation VR, PlayStation Camerę, adapter do PS5 oraz kod na pięć produkcji: Blood & Truth, Moss, Astro Bot Rescue Mission, Everybody’s Golf VR oraz PlayStation VR Worlds.

Jest to naprawdę ciekawy pakiet, który może skłonić niektórych graczy do zainteresowania się wirtualną rzeczywistością. Premiera zestawu odbędzie się pod koniec miesiąca, więc może to być dobra opcja dla graczy, którzy wciąż nie zdecydowali się na PlayStation VR, a chcą doświadczyć VR na nowej konsoli Sony.

Aktualnie Japończycy nie podali ostatecznej ceny PS VR Mega Pack, ale pudełka powinny trafić także do Polski, więc już wkrótce poznamy konkrety.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/11/23/ps-vr-mega-pack-including-5-amazing-games-launches-this-month-across-europe-australia-and-new-zealand/

Tagi: PlayStation 4 playstation 5 PlayStation VR PS VR PS VR Mega Pack PS4 ps5