Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2020 12:08
Cyberpunk 2077 kobieta w Night City
2157V

Cyberpunk 2077 z opcjonalną cenzurą. Gracze mogą pozbyć się nagości

CD Projekt RED potwierdził interesującą opcję dla entuzjastów grania, którzy nie zamierzają patrzeć na roznegliżowane ciała postaci z Night City. W produkcji pojawi się możliwość całkowitej rezygnacji z nagości.

Świat Cyberpunka 2077 będzie zaskakiwać pod wieloma względami – swego czasu spore poruszenie wśród graczy wywołał edytor postaci, dzięki któremu dostosujemy nawet rozmiar genitaliów czy paznokci zgodnie z własnymi preferencjami. Na ulicach metropolii przyszłości nie zabraknie mieszkańców w barwnych, ekscentrycznych stylizacjach, którzy równie chętnie będą emanować seksualnością. Coraz to nowsze materiały z tytułu CD Projekt RED systematycznie ukazują NPC-ów, którzy nie boją się odsłonić nieco więcej ciała.

Night City jest specyficznym miastem, a dla wielu sympatyków uniwersum najważniejsze jest zaprezentowanie unikalnego stylu – czasami ma to przewagę nad innymi statystykami, o czym przekonamy się bardzo dosadnie podczas przemierzania futurystycznego świata.

Jednak okazuje się, że nie wszyscy śmiałkowie będą zmuszeni oglądać ciała mieszkańców w negliżu – w Cyberpunk 2077 pojawi się opcja wyłączenia nagości. Jeden z graczy zapytał o „tryb cenzury”, a Łukasz Babiel potwierdził, że taka funkcja znalazła się w produkcji:

"Tryb cenzury" będzie tylko i wyłącznie opcjonalny, więc nikt nie powinien się obawiać o ewentualne zniszczenie doświadczenia. Jeśli będziecie mieć ochotę na "ograniczenie niektórych atrakcji" – szczegóły znajdziecie w ustawieniach gry.

Sprawdźcie najnowszy gameplay z Cyberpunka 2077 i zerknijcie na pierwsze porównanie (PS4 Pro vs PC).

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/cyberpunk_2077_will_let_you_turn_off_nudity

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077