Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2020 18:07
Cyberpunk 2077 PS5 i PS4 Pro
9530V

Cyberpunk 2077 na PS5 i PS4 Pro. Gameplay pokazuje konsolowe wydanie gry

CD Projekt RED właśnie zaprezentował Cyberpunka 2077 w wersji na PlayStation 5 i PlayStation 4 Pro. Zobaczcie oficjalny materiał przygotowany na konsolach Sony – właśnie taką wersję zobaczycie na swoich urządzeniach w 2020 roku.

CD Projekt RED odsłania finalne karty przed wielką premierą Cyberpunka 2077. Zobaczyliśmy gameplay z wersji na Xboksa Series X oraz Xboksa One X, a także otrzymaliśmy prezentację jakości gry na urządzeniach z mocnymi kartami graficznymi GeForce RTX, więc teraz nadszedł czas na PlayStation 5 i PlayStation 4 Pro.

Trzeba w tym miejscu na pewno zaznaczyć jedno: prezentowane wersje z Xboksa Series X i PlayStation 5 nie ujawniają jakości gry po aktualizacji. To dopiero zwykła wsteczna kompatybilność, która może zapewnić lepszą płynność animacji czy też odrobinę upiększy lokacje, ale pełnoprawne ulepszenie wykorzystujące moc nowych konsol zostanie opublikowane dopiero w przyszłym roku.

Mam jednak nadal wrażenie, że najlepsze dopiero przed nami. Już w grudniu każdy fan pozycji CD Projekt RED otrzyma możliwość poznania wielkiej historii – według najnowszych informacji Polacy wrzucą na rynek jedną z najważniejszych gier ostatnich lat. Cyberpunk 2077 ma zachwycać fabułą oraz możliwościami wykonywania misji.

I jak oceniacie jakość wersji?

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077