Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2020 20:39
Cyberpunk 2077 porównanie PS4 Pro i PC
8015V

Cyberpunk 2077 na pierwszym porównaniu. Sprawdźcie jakość PS4 Pro vs. PC

CD Projekt RED w ostatnich dniach rozpieszcza graczy serwując kolejne fragmenty z Cyberpunka 2077. Twórcy pokazują urywki z różnych wersji produkcji i choć studio nie decyduje się na bezpośrednie porównania, to jednak ujawnione materiały pozwoliły na przygotowanie wstępnego zestawienia. Zobaczcie zestawienie gry w wersjach na PlayStation 4 i PC.

Na przestrzeni kilku dni zobaczyliśmy Cyberpunka 2077 w wersji na Xboksy, PC oraz dzisiaj opublikowano materiał pokazujący jakość gry na PlayStation. CD Projekt RED na swoich fragmentach zestawiał pozycję z różnych wersji konsol tych samych producentów, ale deweloperzy nie decydowali się na bezpośrednie zestawienie scen.

W ostatnich dniach zobaczyliśmy jednak tak wiele materiałów, że udało się przygotować pierwsze porównanie, na którym możemy zobaczyć wersję z PC oraz PlayStation 4 Pro. Nie będzie raczej dużym zaskoczeniem, że gra na komputerach osobistych działa lepiej, ale jest to na pewno interesujący materiał dla graczy, którzy zamierzają ograć Cyberpunka na już poprzedniej generacji.

W przyszłym roku Cyberpunk 2077 otrzyma bezpłatne aktualizacje, dzięki którym tytuł wykorzysta dodatkową moc PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, ale aktualnie tytuł będzie działał na nowych konsolach dzięki wstecznej kompatybilności.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077