Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 19:24
Call of Duty: Black Ops - Cold War Nuketown 84
883V

Call of Duty: Black Ops Cold War z Nuketown 84. Zwiastun potwierdza datę premiery kultowej mapy

Treyarch zaprezentowało zwiastun Nuketown 84, czyli kultowej mapy, która już w przyszłym tygodniu zadebiutuje w Call of Duty: Black Ops Cold War. Gracze pobiegają po odświeżonej lokacji, ale jedno jest w tym wypadku pewne – mała skala lokacji sprawi, że nie będziemy się nudzić.

Call of Duty: Black Ops - Cold War trafiło na rynek w zeszłym tygodniu, tytuł już pobił pierwszy rekord, ale premiera gry Treyarch to dopiero początek. Twórcy zapowiedzieli, że chcą zapewnić mnóstwo bezpłatnych rozszerzeń, dzięki którym produkcja otrzyma nowe mapy, tryby, bronie oraz kolejnych operatorów. Zespół będzie rozwijał tytuł w podobny sposób, jak Infinity Ward dbało o Call of Duty: Modern Warfare.

Na dobry początek nowych aktualizacji otrzymaliśmy zapowiedź Nuketown. Kultowa mapa pojawiła się pierwszy raz w Call of Duty: Black Ops i od tego czasu deweloperzy systematycznie proponują graczom tę ciekawą mapę. W najnowszym wydaniu zostaniemy przeniesieni do 84 roku i trzeba przyznać, że lokacja będzie zaskakująco kolorowa.

Wkrótce na pewno otrzymamy szczegółową listę nowości, które w następnych tygodniach trafią do Call of Duty: Black Ops Cold War. Twórcy powinni jeszcze w tym roku zaoferować graczom kolejne nowości.

Nuketown 84 trafi do gry 24 listopada. Sprawdźcie naszą recenzję Call of Duty: Black Ops Cold War.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software