Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 14:20
PS5 God of War
3173V

PS5 pokaże prawdziwą moc w 2022 roku. Szef PlayStation potwierdza, że najlepsze dopiero przed nami

Na premierę PS5 pojawiło się kilka ciekawych tytułów, ale możecie mieć pewność, że najlepsze dopiero przed nami. Jim Ryan wypowiedział się na temat PlayStation 5 i szef PlayStation jest przekonany, że prawdopodobnie dopiero za 2 lata nowa konsola pokaże pazur.

Sony zadbało o zestaw zróżnicowanych gier na PlayStation 5 – już wcześniej mogliście przeczytać moje wrażenia ze Spider-Man: Miles Morales, przedstawiłem opinię o Demon's Souls, a już dzisiaj opublikuję na stronie recenzję Sackboy: Wielka Przygoda.

Zestaw jest zróżnicowany, ale gracze mogą mieć pewność, że pod względem możliwości – PS5 wciąż nie powiedziało ostatniego słowa. W sprawie potencjału PlayStation 5 wypowiedział się Jim Ryan i szef PlayStation zapowiada, że to prawdopodobnie dopiero w 2022 roku zobaczymy prawdziwie next-genowe gry:

„Historia pokazuje, że to właśnie w drugim lub trzecim roku twórcy gier naprawdę wykonali krok do przodu. Deweloperzy zazwyczaj potrzebują trochę czasu na zapoznanie się [ze sprzętem]. Ale to prawdopodobnie w 2022 rok zobaczycie kilka wspaniałych rzeczy, takich jakie widzieliśmy w 2015 [lub] 2016 roku dla poprzedniej generacji. Gdy będą publikowane gry definiujące generację.”

Jak wiadomo Sony już zapowiedziało, że w 2021 roku zadebiutują Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart Returnal czy też Horizon Forbidden West, więc w 2022 roku zobaczymy prawdziwie next-genowego God of Wara? Brzmi to jak naprawdę dobry plan.

Źródło: https://www.psu.com/news/jim-ryan-says-ps5-generation-defining-games-wont-arrive-until-2022/

Tagi: jim ryan playstation 5 PS5 Sony