Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2020 13:27
PS5 2021 wielkie premiery
11680V

PS5 z gigantycznymi hitami w 2021 roku. Sony potwierdza premiery na reklamie

Sony szykuje wyjątkowy rok dla przyszłych posiadaczy PlayStation 5. Firma potwierdziła zestawienie ekskluzywnych gier i przez cały rok mamy systematycznie grać w mocne produkcje przygotowane na wyłączność PS5.

Już na premierę PlayStation 5 możemy zapoznać się z między innymi Spider-Man: Miles Morales (przeczytajcie naszą recenzję), Demon's Souls czy też Sackboy: Wielka Przygoda. Zestawienie jest interesujące, ale Sony zdaje sobie sprawę, że w następnych miesiącach nie wszyscy otrzymają możliwość kupienia next-genowego PlayStation, więc najlepsze dopiero przed nami.

W pierwszej połowie 2021 roku Sony planuje zaoferować Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Returnal, a w następnych sześciu miesiącach na rynku pojawi się Horizon Forbidden West. Korporacja zdaje sobie sprawę, że jeszcze wiele może się wydarzyć, więc nie znamy ostatecznych dat premier, ale jak widać – plany są mocne.

Eric Lempel, SVP i szef marketingu w Sony Interactive Entertainment, potwierdza gigantyczne zainteresowanie PlayStation 5:

„Znaleźliśmy się w bardzo szczęśliwej sytuacji, w której popyt na PlayStation 5 jest naprawdę bezprecedensowy. Naszym celem było spowodowanie, by debiut PlayStation 5 był jednym z najbardziej niesamowitych i niezapomnianych premier w historii. Mam szczerą nadzieję, że nie zabrzmi to zarozumiale - po prostu, robimy to dla fanów PlayStation, tego właśnie chcą i tego oczekują od nas w oparciu o długą historię naszej marki.”

Przedstawiciel PlayStation ponownie podkreślił, że przedstawiony spot wyglądałby inaczej (podobnie jak cała kampania marketingowa), ale Sony wciąż mierzy się ze skutkami pandemii i korporacja nie mogła w inny sposób przygotować tej reklamy.

Sprawdźcie naszą recenzję PS5.

Źródło: https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-11-08-sony-debuts-ps5-gameplay-ad-as-part-of-memorable-launch-efforts

Tagi: playstation 5 PS5 Sony