Mortal Kombat 11 Ultimate na premierowym zwiastunie. Brutalne sceny i efektowne Fatality

News
1474V
Mortal Kombat 11 Ultimate na premierowym zwiastunie. Brutalne sceny i efektowne Fatality
Wojciech Gruszczyk | 17.11.2020, 18:23

NetherRealm Studios zaprasza graczy do wypróbowania nowej zawartości do Mortal Kombat 11. Produkcja otrzymała drugi Kombat Pass, a zarazem na rynku pojawiło się kompletne wydanie gry. Teraz gracze mogą zgarnąć całą zawartość.

Mortal Kombat 11 zadebiutowało w kwietniu ubiegłego roku, ale deweloperzy dopiero dzisiaj udostępnili ostatnich wojowników przewidzianych do produkcji. Do gry trafili RamboRain oraz Mileena, których możemy zgarnąć w ramach drugiego Kombat Passa.

NetherRealm Studios podkreśla jednocześnie, że na rynku wylądowało Mortal Kombat 11 Ultimate i najnowszy zwiastun prezentuje całą zawartość – gracze otrzymają tutaj podstawkę, duży dodatek oraz dwa pakiety postaci. Łącznie w zestawie znalazło się aż 37 wojowników.

W Sieci wylądowały także materiały wideo prezentujące Fatality nowych bohaterów – Rambo w naprawdę ciekawy sposób został wprowadzony do gry NetherRealm Studios. Nie sądziłem, że deweloperzy tak dobrze poradzą sobie z wrzuceniem Johna do nowego świata.

Zamierzacie sprawdzić nowości przygotowane przez NetherRealm Studios? Pamiętajcie, że aktualizacja do wersji z PlayStation 5 i Xboksów Series X|S jest dostępna dla wszystkich graczy za darmo.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper