Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2020 15:00
Mortal Kombat 11 Ultimate Rambo
1227V

Mortal Kombat 11 prezentuje Rambo. Gameplay wprowadza Johna do świata Scorpiona

NetherRealm Studios szczegółowo przedstawiło drugą postać z drugiego Kombat Passa i tym razem padło na niezawodnego Rambo. Twórcy potwierdzili nawet, w jaki sposób John trafi do świata Scorpiona i pozwalają spojrzeć na kilka efektownych akcji.

John Rambo to prawdziwe „One Man Army”, ale tym razem niezawodny żołnierz zajmie się wyeliminowaniem kilku przeciwników w świecie Mortal Kombat. NetherRealm Studios postanowiło przedstawić nową postać i to właśnie Rambo był gwiazdą najnowszego Kombat Kasta.

Podczas wydarzenia deweloperzy opowiadali o stworzeniu bohatera, ale pozwolili nam także spojrzeć na kilka pojedynków – z każdym kolejnym materiałem mam wrażenie, że Rambo lepiej pasuje do tej bijatyki. Ciekawie prezentuje się także jego wycofanie się po zakończonym pojedynku – John otwiera portal i wraca do swojego świata.

Rambo jest jednym z trzech postaci z najnowszego Kombat Passa, w którym znaleźli się jeszcze Rain (sprawdźcie jego pokaz) oraz Mileena. Twórcy zaproponują graczom wojowników w przyszłym miesiącu – przy okazji tytuł trafi na nową generację. Zainteresowani mogą skorzystać z darmowej aktualizacji na next-geny.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 Ultimate NetherRealm Studios Warner Bros. Warner Bros. Interactive Entertainment