Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2020 15:59
Mortal Kombat 11
1683V

Mileena w Mortal Kombat 11. Twórcy zaprezentowali umiejętności ulubienicy graczy

NetherRealm Studios w końcu zaprezentowało możliwości Mileeny, która już wkrótce zawita na arenę Mortal Kombat 11. Jedna z najbardziej pożądanych przez graczy postaci pokazuje się z krwawej strony i chętnie eliminuje wrogów za pomocą swoich zabawek.

Jeśli śledzicie media społecznościowe twórców Mortal Kombat lub samego Mortal Kombat 11, to na pewno zauważyliście wiele komentarzy fanów, którzy od miesięcy prosili o jedno – dodajcie do gry Mileenę. Nie brakowało opinii, że wojowniczka powinna już dawno trafić do produkcji i może nawet znajdować się na liście premierowych postaci.

Po dziesiątkach wiadomości, NetherRealm Studios w końcu ujawniło Mileenę, która dzisiaj pokazuje swoje krwawe oblicze. Klon Kitany chętnie korzysta ze sztyletów, a podczas walki otrzymamy nawet możliwość rzucenia błyskotkami. Twórcy zdecydowali się na możliwość wykorzystania jej ostrych szponów i trzeba przyznać – robi to wrażenie.

Będąc jednak zupełnie szczerym – samo Fatality jest nudne. Wdzialiśmy już w Mortal Kombat 11 znacznie ciekawsze wykorzystanie charakterystycznych elementów danego bohatera.

Zamierzacie wcielić się w Mileenę? Sprawdźcie też materiały pokazujący Rambo i Raina.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11 Ultimate NetherRealm Studios Warner Bros. Warner Bros. Interactive Entertainment