Mortal Kombat 11 x Rain. Efektowne ruchy wojownika przedstawione na gameplayu

Gry
1598V
Mortal Kombat 11 x Rain. Efektowne ruchy wojownika przedstawione na gameplayu
Iza Łęcka | 21.10.2020, 10:59

NetherRealm Studios przygotowuje entuzjastów krwawych pojedynków na kolejne nowinki w Mortal Kombat 11. Do produkcji wkrótce dołączy Rain, a najnowszy Kombat Kast skupił się na pokazaniu ruchów powracającego wojownika.

NetherRealm Studios przygotowuje graczy na wielką premierę Mortal Kombat 11 Ultimate oraz drugi zestaw bohaterów zmierzających do bijatyki. Deweloperzy potwierdzili już pełen zestaw postaci, zapowiedzieli next-genowe ulepszenia, pokazali zwiastun, tymczasem nadszedł czas na konkretniejszy gameplay poświęcony pierwszemu wojownikowi.

Na sam początek Ed Boon skusił się na pokaz Raina – postać posiada wielu fanów, którzy od dawna kierowali prośby do twórców o jego jego dołączenie do ekipy wojowników. Podczas najnowszej prezentacji otrzymaliśmy rozbudowany wgląd w jego możliwości, spośród których na uwagę zasługują specjalne ataki, szczególnie pomocne w tworzeniu rozbudowanych combosów. Efektownie prezentuje się zdolność, która "podbija rywala", otwierając go jednocześnie na całą paletę ciosów.

Warto zwrócić uwagę, że ostatni Kombat Kast odbył się w nietypowych warunkach, ponieważ deweloperzy nie spotkali się w studiu NetherRealm Studios, a przedstawiali postać z własnych domów. Podobnie mogą zostać przedstawieni kolejni wojownicy zmierzający do Mortal Kombat 11.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper