Mortal Kombat 11 Ultimate prezentuje pojedynek Rambo z Terminatorem

News
1818V
Mortal Kombat 11 Ultimate prezentuje pojedynek Rambo z Terminatorem
Wojciech Gruszczyk | 16.11.2020, 18:02

NetherRealm Studios opublikowało nowy gameplay z Mortal Kombat 11 Ultimate, na którym możemy sprawdzić możliwości Johna Rambo i Terminatora. Twórcy pokazują efektowne i krwawe sceny i promują tym samym nadciągającymi wielkimi krokami dodatek.

Mortal Kombat 11 Ultimate już jutro będzie dostępne na wybranych rynkach, więc gracze otrzymają możliwość sprawdzenia ulepszonej bijatyki. Twórcy zapewnią między innymi poprawioną oprawę, zaproponują dynamiczną rozdzielczość 4K czy też zmniejszą ekrany wczytywania. W grze pojawią się także cross-generacyjne pojedynki.

Gracze mogą szykować się także na trzech nowych wojowników: Rambo, Rain oraz Mileena. Trójka postaci będą częścią drugiego Kombat Passa, więc jeśli posiadacie już Mortal Kombat 11, to będziecie mogli dokupić same postacie – aktualizacja do next-genów będzie dostępna za darmo.

Dzisiaj możemy sprawdzić unikalne starcie, na którym John Rambo mierzy się z Terminatorem. Deweloperzy zadbali o pokazanie unikalnych zdolności obu postaci i trzeba przyznać, że każdy z bohaterów posiada bardzo ciekawe umiejętności. Warto zwrócić uwagę, że jest to pierwsza runda, więc pewnie jutro pojawi się drugie starcie.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych