Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.11.2020 19:31
Spider-Man Remastered Boat People
1109V

W Spider-Man Remastered powracają Boat People. Insomniac Games stworzyło Easter Egg

Insomniac Games zajęło się kompletnym odświeżeniem Spider-Mana, ale deweloperzy postanowili zostawić w grze kultowych „Boat People”. Teraz jednak twórcy zadbali, by ich wcześniejsza wpadka stała się Easter Eggiem.

Marvel's Spider-Man Remastered został kompletnie odświeżony – mogliśmy sprawdzić już materiały pokazujące ray tracing czy też ciekawe porównania grafiki. Gra może zainteresować szerokie grono odbiorców, wśród których pojawią się wielu nowych graczy, ale deweloperzy mimo to nie zmienili „ludzi z łodzi”.

W Spider-Manie z PlayStation 4 gracze wykorzystali Photo Mode, by dokładnie sprawdzić, jak wyglądają postacie znajdujące się na łódkach – deweloperzy nie zdecydowali się na przygotowanie kompletnych modeli, ponieważ w zamyśle, fani gry nie powinni się nimi interesować. Stało się oczywiście inaczej, a w swoim czasie o „Boat People” rozpisywali się gracze, wśród których nie brakowało opinii, że Insomniac Games stworzyło przerażające potwory.

Insomniac Games nie poprawiło tych modeli, a twórcy w zasadzie zrobili z nich swoją wizytówkę. W Spider-Man Remastered postacie otrzymały stosowne oznaczenie: 

Spider Man Remastered Boat People

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment