Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 15:52
Spider-Man Remastered
2007V

Spider-Man Remastered zachwyca efektem ray tracingu. Sprawdźcie gameplay w 60 fps

Spider-Man jest gotowy, by zaprezentować swoją historię kolejnym graczom. Spider-Man Remastered został właśnie zaprezentowany na nowej rozgrywce i trzeba przyznać jedno: Insomniac Games w świetny sposób odświeżyło produkcję z PlayStation 4.

Marvel's Spider-Man Remastered nie jest najpopularniejszą, premierową produkcją z katalogu PlayStation 5, ale wielu graczy, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tytułem na PS4, chętnie sprawdzi historię Petera Parkera. Twórcy w tym wypadku nie zapewnią bezpłatnej aktualizacji, ale pozycja jest dostępna w droższym wydaniu Spider-Man: Miles Morales.

Redakcje posiadają już produkcję, więc możemy sprawdzić, jak wygląda Spider-Man Remastered – dziennikarz pokazuje możliwości ray tracingu oraz tryb z 60 klatkami na sekundę. Identycznie, jak w przypadku Moralesa, gracze mogą płynnie zmieniać opcje wyświetlania – ekran wczytywania trwa dosłownie 2 sekundy.

Już w naszej recenzji PlayStation 5 wspomniałem, że gry z ray tracingiem na PlayStation 5 wyglądają świetnie, ale w tym wypadku będziemy pewnie często otrzymywać RT jako jedną z propozycji. Gracze będą musieli zdecydować – preferują płynność animacji czy też wolą patrzeć na piękniejszy świat? Wybór nie jest taki łatwy, jak może się wydawać, ale trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze.

Warto dodać, że dzisiaj Insomniac Games zapowiedziało opcję przenoszenia rozgrywki w Spider-Manie z PS4 na PS5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment