Iza Łęcka Iza Łęcka 06.11.2020 08:16
Bright Memory
7128V

Xbox Series X|S - wstępna lista ekskluzywnych gier na pierwszy rok od premiery

Microsoft zapewnił bardzo mocną platformę, która obecnie niestety nie może poszczycić się znaczącymi, nowymi grami. Zapowiedziano jednak szereg ekskluzywnych produkcji, których wstępna lista uwzględniająca następne miesiące wygląda całkiem przyzwoicie.

Microsoft na przestrzeni ostatnich miesięcy zapowiedział szereg gier zmierzających wyłącznie na swoje platformy, jednakże znacząca część z tych tytułów będzie dostępna najwcześniej w przyszłym roku. Gigant z Redmond nie zaoferował oczekiwanych hitów na premierę nowej generacji, tymczasem sytuacja może ulec zmianie już w przyszłym roku.

Ekipa Xbox _News przygotowała grafikę prezentującą ekskluzywne tytuły (Xbox Series X|S, Xbox One, PC), które na przestrzeni następnych miesięcy poznają fani marki Xbox. Nie wszystkie pozycje będą dostępne na dwóch generacjach, jednak pamiętajmy, że wszystkie pozycje Xbox Game Studios na pewno są opracowane z myślą o szerszym gronie odbiorców.

Lista nie jest ostateczna, ale zwróćcie uwagę, że zestawienie zawiera między innymi klimatycznie prezentujący się Scorn (zobaczcie gameplay), polskie Medium (premiera w grudniu!) czy też oczekiwany przez sporą liczbę graczy Halo Infinite. Możemy mieć pewność, że wewnętrzne zespoły Microsoftu pracują przynajmniej nad kilkoma produkcjami, które będą mogły zadebiutować w przyszłym roku.

Jak oceniacie zestawienie? Sprawdźcie naszą recenzję Xboksa Series X.

Źródło: Twitter: _XboxNews

Tagi: Microsoft Xbox xbox one xbox series s Xbox Series X xbox series x|s