Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 13:44
Medium Bloober Team
1404V

Medium ma datę premiery. Tytuł nie zadebiutuje wraz z Xboksami Series X|S

Medium to jedna z produkcji stale promowanych przez Microsoft, ale tytuł Polaków nie trafi na nową generację w dniu premiery sprzętu. Bloober Team przygotował zwiastun potwierdzający ostateczną datę debiutu.

Dotychczas nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych informacji dotyczących premiery The Medium, ale Microsoft bardzo aktywnie promuje grę, więc mogliśmy sądzić, że Polacy pracują nad pozycją dostępną od premiery nowej generacji. Najnowszy zwiastun potwierdza jednak ostateczną datę i Medium zadebiutuje 10 grudnia na Xboksie Series X, Xboksie Series S i PC.

Będzie to w zasadzie raptem kilka tygodni od premiery nowej generacji amerykańskiej korporacji, ale jestem przekonany, że wielu graczy bardzo chętnie zapoznałoby się z tym tytułem już 10 listopada. Nie brakuje głosów, według których to właśnie Bloober Team przygotowuje jedną z najciekawszych pozycji dostępnych na sprzęcie korporacji z Redmond w 2020 roku.

Warto przypomnieć, że Medium zostało ujawnione na majowej imprezie Microsoftu – była to jedna z gier dostępnych wyłącznie na next-genie oraz PC. Tytuł w swoim czasie był nawet prezentowany przez producenta sprzętu jako pozycja first-party, ale lista produkcji została zaktualizowana.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-medium-release-date-is-december-10.303158/

Tagi: Bloober Team The Medium