Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2020 04:34
Scorn Xbox
6992V

Scorn na rozgrywce w 4K z Xbox Series X. Gameplay wygląda kapitalnie, ale potwierdza złą wiadomość

Scorn został zaprezentowany na kapitalnie prezentującej się rozgrywce, która potwierdza jakość gry z Xboksa Series X. Gracze mogą spojrzeć na gameplay w 4K, jednak nie możemy liczyć na szybką premierę oczekiwanej produkcji.

Scorn został zaprezentowany przez Microsoft na pierwszej imprezie, podczas której Amerykanie zaczęli pokazywać gry zmierzające na Xboksa Series X. Korporacja wciąż nie prezentowała daty premiery tytułu i nie brakowało opinii, według których pozycja Ebb Software może być jedną z niespodzianek na premierę nowej generacji.

Tak się jednak nie stanie. Dzisiaj możemy potwierdzić, że Scorn będzie dostępny dopiero w 2021 roku i produkcja od premiery zasili abonament Xbox Game Pass. Jest to z jednej strony fantastyczna informacja (kolejna gra w ramach abonamentu!), ale niestety na atrakcje przyjdzie nam zaczekać.

Na uwagę na pewno zasługuje samo wykonanie, ponieważ Scorn zostało umiejscowiony w intrygującym świecie. Deweloperzy inspirowali się twórczością H.R. Gigera i trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo dobrze. Ciekawie na pewno prezentują się bronie, które są żywymi istotami, a bohater może je rozkładać na części i tworzyć z nich mocniejsze giwery.

Jestem przekonany, że właśnie takie pozycje jak Scorn mogą zachęcić do Xboksa Series X, ale niestety – musimy czekać.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ebb Software Scorn