Iza Łęcka Iza Łęcka 05.11.2020 12:49
Assassin's Creed Valhalla Eivor
1424V

Assassin's Creed Valhalla edycja kolekcjonerska przedstawiona na unboxingu. Sprawdźcie elementy zestawu

Assassin's Creed Valhalla to jedna z najważniejszych tegorocznych premier Ubisoftu. Producent i wydawca zaoferuje graczom kilka edycji gry opowiadającej o skrytobójcach w świecie wikingów. Sprawdźcie, jak prezentuje się w całej okazałości edycja kolekcjonerska Assassin's Creed Valhalla.

Ubisoft ogłaszając przygodę Eivor w uniwersum Assassin's Creed zaprezentował kilka edycji specjalnych produkcji – wśród nich znalazła się także edycja kolekcjonerska, która oprócz sporych rozmiarów figurki bohaterki zawierać będzie steelbook, ścieżkę dźwiękową z gry, wikiński posążek Eivora z jego krukiem oraz duńskim toporem, unikatowe litografie, numerowany certyfikat autentyczności, przepustkę sezonową oraz pakiet Ultimate. Swego czasu o edycji było całkiem głośno – francuski wydawca pierwotnie chciał zrezygnować z fizycznej kopii gry w wersji na Xboksa One. Po zdecydowanym sprzeciwie graczy, Ubisoft zmienił decyzję.

Do premiery gry pozostało zaledwie 5 dni, dlatego też pierwsi gracze mogą pochwalić się zawartością i prezentacją kolekcjonerki. Specjalny komplet przedstawił YouTuber WarDevil95, który poświęca sporo uwagi każdemu z elementów – nie obyło się również bez małej wpadki przy rozpakowywaniu ;) Choć nie możemy z bliska przyjrzeć się samej figurce Eivor, musicie przyznać, że zawartość edycji kolekcjonerskiej jest całkiem okazała i nawiązuje klimatem do historii nordyckich najeźdźców.

Assassin's Creed Valhalla jest przygotowana na premierę next-genów: ostatnio Ubisoft ujawnił szereg ulepszeń, jakich doczeka się gra na Xboksie Series X|S oraz PlayStation 5, a najnowszy gameplay z konsoli Microsoftu potwierdza zadowalającą jakość.

Źródło: YouTube.com
https://kolekcjonerki.com/edycja-kolekcjonerska-assassins-creed-valhalla-na-unboxingu/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Edycja Kolekcjonerska Ubisoft unboxing