Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2020 18:24
Valhalla
9866V

Assassin's Creed Valhalla w 60 FPS prezentuje się przepięknie! Gameplay z Xbox Series X

Assassin's Creed Valhalla jest już dostępny na Xbox Series X. Ubisoft zadbał, aby posiadacze next-gena Microsoftu otrzymali już łatkę umożliwiającą rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę, co potwierdzają poniższe klipy.

Assassin's Creed Valhalla jest już w rękach recenzentów i influencerów. Jednym z nich jest gracz posługujący się pseudonimem o nazwie Astal, który udostępnił niespełna dwuminutowy klip z nadchodzącej części serii opowiadającej o zakapturzonych zabójcach. 

Tytuł Ubisoftu został uruchomiony na next-genie Microsoftu - Xboksie Series X. Zgodnie z zapowiedziami, na nim jak i PlayStation 5 "Valhalla" ma działać w rozdzielczości 4K ze stałymi 60 klatkami na sekundę. O ile ten pierwszy element trudno potwierdzić patrząc na poniższych wideo prezentujących m.in. synchronizację nieznanego regionu, skradanie się w obozie oponentów oraz walkę z bossem, tak 60 FPS-ów jest widoczne gołym okiem.

Warto przypomnieć, że Francuzi niedawno przenieśli premierę Far Cry'a 6 na późniejszy termin. Deweloperzy chcą bardziej dopracować nadchodzącego FPS-a, który będzie pierwszą częścią popularnej marki rozgrywającą się w mieście.

Źródło: https://sp1st.com/news/assassins-creed-valhalla-xbox-series-x-gameplay-sneaks-out-smooth-at-60fps

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft