Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2020 17:57
Assassin's Creed Valhalla Kolekcjonerka
1424V

Ubisoft reaguje na krytykę. Płyta wraca do edycji kolekcjonerskiej Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft reaguje na krytyczne komentarze graczy. Edycja Kolekcjonerska Assassin’s Creed Valhalla w wersji na Xboksa One otrzyma płytę w pudełku. Firma zmieniła plany z powodu reakcji społeczności na poprzednią decyzję.

W ostatnich dniach sporo działo się w temacie edycji kolekcjonerskich produkcji Ubisoftu na Xboksa One. Według przedstawionych informacji – gracze na początku otrzymali niepokojące wiadomości, a następnie korporacja potwierdziła zrezygnowanie z fizycznej wersji gier z edycji na konsolę Microsoftu.

Nie bez powodu społeczność źle zareagowała na takie zmiany, ponieważ w takiej sytuacji drogie zestawy byłyby pozbawione jednego z najważniejszych elementów – musimy pamiętać, że wciąż wielu graczy zbiera pudełka.

Ubisoft zareagował na krytykę i pierwsi gracze otrzymali już wiadomości od korporacji: firma postanowiła przywrócić fizyczną wersję gry do produkcji z Xboksa One.

Sklep Ubisoft wysłuchał opinii społeczności

Naszą misją jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń podczas zakupów w naszym sklepie. Po podjęciu ostatecznej decyzji o zmianie formatu gry Assassin's Creed Valhalla zawartej w Xbox Collector Edition, wysłuchaliśmy opinii społeczności i jesteśmy gotowi do udzielenia odpowiedzi.

Oznacza to, że zdecydowaliśmy się wrócić do naszej pierwotnej decyzji i wysłać wam fizyczną wersję Assassin's Creed Valhalla zamiast cyfrowej. Naszym celem jest dostarczenie zamówienia na czas przed wydaniem Assassin's Creed Valhalla, abyś mógł cieszyć się zamówieniem bez opóźnień. Otrzymasz potwierdzenie wysyłki wraz z dalszymi szczegółami dostawy, gdy tylko zbliża się zwolnienie.

Przepraszamy za zamieszanie. Jesteśmy pewni, że pokochasz tę grę i mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy!

Dziękuję
zespołowi Ubisoft Store

Jeden z naszych czytelników (dzięki, Bartek!) podesłał do nas wiadomość z grupy fanów Assassin’s Creed, ale informację znajdziecie już na forach korporacji oraz nawet na samej witrynie firmy.

Aktualnie firma potwierdziła zmianę w przypadku kolekcjonerki Assassin’s Creed Valhalla, ale miejmy nadzieje, że korporacja przywróci płyty do wszystkich gier.

Źródło: Informacja od czytelnika - dzięki Bartek!
https://forums.ubisoft.com/showthread.php/2264247-Collectors-Edition-reverted-back-to-normal?

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Edycja Kolekcjonerska Ubisoft