Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.11.2020 20:30
Watch dogs legion
1418V

GTA 5 vs. Watch Dogs Legion - porównanie detali i aspektów obu gier

Jeden z YouTuberów przygotował obszerne zestawienie, w którym porównał wiele aspektów, tudzież elementów GTA 5 z Watch Dogs Legion.

Kiedy Ubisoft wydał na rynek Watch Dogs wielu odbiorców stwierdziło, iż Francuzi w końcu mają swoje GTA. O ile Watch Dogs 2 swoją tematyką nie przypominało ani trochę serii Rockstara, tak Watch Dogs Legion, mimo wpychanego czasami na siłę humoru, ma sporo podobnych elementów, co Grand Theft Auto V.

Sporo detali w obu produkcjach postanowił porównać jeden z YouTuberów - ElAnalistaDeBits. Twórca przygotował kilkanaście klipów, w których pokazał, jak zachowują się postacie i otoczenie w wielu sytuacjach. Mamy tutaj do czynienia z chociażby niszczeniem pojazdów za pomocą broni białej, pływaniem w wodzie, niszczeniem roślinności, tudzież niszczeniem mienia. 

Poniższy materiał tylko utwierdza w przekonaniu, że GTA 5, mimo swoich lat, wciąż potrafi zachwycić swoją niepowtarzalną fizyką (choć ona stała na wyższym poziomie w Grand Theft Auto IV).

Jeśli nie wiecie, czy wydawać pieniądze na Watch Dogs Legion - zapraszam do przeczytania naszej recenzji. Jeśli natomiast posiadacie już grę, zachęcam do zerknięcia na przepełniony szczegółami poradnik.

Źródło: YouTube

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion