Iza Łęcka Iza Łęcka 02.11.2020 11:20
Crysis Next
2658V

Crysis Next, Crysis 2 Remaster, Crysis 3 Remaster i inne gry Cryteku wyciekły

Crytek może opracowywać kilka dużych gier, wśród których znajdują się nie tylko odświeżone części serii Crysis, ale również zupełnie nowa odsłona. Niemcy mogą jednocześnie pracować nad kilkoma dużymi produkcjami.

Crytek wydał Crysis Remastered, jednak nie mogliśmy liczyć na spokojny debiut odświeżonej produkcji. Tytuł trafił na rynek ze sporymi problemami, przez które został śmiało okrzyknięty „najbardziej zepsutą grą tej generacji”. Co więcej, w Sieci pojawiły się porównania, które unaoczniły, że deweloperzy nie wykorzystali potencjału IP.

Już od kilku tygodni pojawiają się plotki dotyczące nowej pozycji z serii Crysis oraz odświeżenia kolejnych części z kultowej trylogii, tymczasem informacje o niektórych grach wyciekły do Sieci. Gracze dotarli do Crysis Next – szczegóły gry Battle Royale z „setkami graczy” pojawiły się na witrynie studia. Twórcy chcą zapewnić personalizację żołnierzy, a także wykorzystają moce kombinezonów (Nanosuit). Czerpiąc z najmocniejszych cech IP, BR ma się wyróżniać na tle innych pozycji z gatunku.

Prawdopodobnie to jeszcze nie koniec, ponieważ wśród ofert pracy pojawiały się jeszcze odniesienia do poniższych tytułów:

  • Crysis VR
  • Hunt Mobile
  • Ryse Next
  • Robinson 2

Co więcej, odnaleziono adnotacje dotyczące Crysis 2 Remaster, Crysis 3 Remaster czy też Crysis Collection. Przedstawione daty nie są aktualne, co nie powinno być dużym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Crytek opóźnił premierę Crysis Remastered. Według udostępnionych informacji, Niemcy pragną przypomnieć graczom o całej trylogii.

Należy dodać, że nie mamy pewności, nad jakimi projektami pracuje Crytek, jednak swego czasu deweloperzy wspominali o opracowaniu wszystkich wymienionych gier.

Crysis Next przeciek

Źródło: https://www.tweaktown.com/news/75991/crysis-next-teased-gen-battle-royale-in-the-universe/index.html

Tagi: Crysis crysis next Crysis Remastered Crysis Remastered 2 Crysis Remastered 3 Crytek