Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.04.2020 18:20
Crysis Remastered zdjęcie z okładki
1158V

Crysis Remastered bez dodatkowej zawartości. Twórcy mogą pracować nad Crysis 2 i Crysis 3

Nie potwierdziły się plotki dotyczące dodatkowej zawartości dorzuconej do Crysis Remastered. Crytek nie zamierza dodać do podstawki samodzielnego rozszerzenia, ale gracze wciąż pamiętają słowa Tima Willitsa.

Od początku tygodnia światowe serwisy powołując się na słowa Tima Willitsa zwiastowały dodanie do Crysis Remastered dodatku Crysis Warhead. Byłaby to rozsądna sytuacja, ponieważ gracze otrzymaliby w zestawie dwie historie, które łącznie oferują około 14-15 godzin rozgrywki.

Twórcy jednak zaprzeczyli takiemu scenariuszowi. Firma opublikowała wiadomość prasową na portalu Inverse.com, w której zaznaczyła, że Crysis Remastered zawiera wyłącznie kampanie z pierwszej odsłony.

Trzeba jednak przypomnieć, że przedstawiciel Saber Interactive w swojej wiadomości podkreślił, że jego studio pracuje nad „remasterami” i jest podekscytowany tworzeniem „gier” z serii Crysis. Po nagłośnieniu sprawy, wiadomość została usunięta z Twittera, ale mimo wszystko trudno uwierzyć, by były to dwie literówki. Prawdopodobnie Willits wyszedł przed szereg i za wcześnie wspomniał o nowych projektach.

Jeśli faktycznie Saber Interactive jest zaangażowane w kolejne projekty z serii, a trudno raczej sprzedawać dodatek na 4-5 godzin (w tyle można ukończyć Crysis Warhead), to możemy podejrzewać, że Crytek postanowił odgrzać całą trylogię. Zanim jednak otrzymamy konkretniejszą prezentację, musimy zadowolić się wstępnymi szczegółami Crysis Remastered.

Źródło: https://www.dualshockers.com/crysis-remastered-only-crysis

Tagi: Crysis 2 Crysis 3 Crysis Remastered Crytek