Iza Łęcka Iza Łęcka 15.04.2020 10:46
https://www.somagnews.com/nomad-message-crysis-4-crytek/
1647V

Crysis 4 na PS5 i Xbox Series X może znajdować się w produkcji. Crytek rozwija tajny tytuł AAA

Wydaje się bardzo możliwe, że Crytek nie tylko pracuje nad odświeżeniem pierwszego Crysisa. W Sieci pojawiły się plotki o przygotowaniu pełnoprawnej kontynuacji, która zadebiutowałaby już na PS5 i Xbox Series X. Rumieńców sprawie dodaje fakt, że Niemcy szukają pracownika do tajnego tytułu AAA.

Crytek przygotowuje się do prezentacji nowej produkcji z serii Crysis. Kilka przecieków sugeruje niechybne nadejście Crysis Remaster, który będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One oraz na komputerach osobistych.

Niemcy mogą jednak zaproponować coś znacznie okazalszego – według najnowszych plotek deweloperzy pracują także nad Crysis 4, które będzie przeznaczone już na nową generację. Odrestaurowana odsłona, do której powoli jesteśmy przygotowywani, ma być swego rodzaju przedsmakiem atrakcji i przypomnieniem o IP, by po kilku tygodniach twórcy mogli rozpocząć już kampanię marketingową pełnoprawnej kontynuacji na PS5, Xbox Series X i PC.

Gracze w obliczu najnowszych doniesień dotarli do intrygującej informacji. Crytek poszukuje dyrektora technicznego, który będzie kierował rozwojem „niezapowiedzianego tytułu AAA”. Prace nad grą będą odbywać się we Frankfurcie, czyli w głównej siedzibie studia.

Zespół zamieścił także ofertę na stanowisko „zmotywowanego i pełnego pasji” starszego inżyniera renderingu, który specjalizuje się w raytracingu w czasie rzeczywistym. Wiele na to wskazuje, że studio planuje poprawić swój CRYENGINE, proponując wdrożenie wsparcia nowoczesnej technologii.

Tagi: Crysis crysis 4 Crytek