Iza Łęcka Iza Łęcka 26.10.2020 07:00
demons souls ps5
2178V

Demon’s Souls ma znajdować się w złocie od miesiąca. Gra jest gotowa na posiadaczy PS5

Bluepoint Games nie ogłosiło zakończenia prac nad Demon’s Souls na PS5, dlatego też niektórzy gracze obawiali się, że premiera gry jest zagrożona. Na wiadomości odpowiedział Lance McDonald, który podał dokładną datę przygotowania ostatnich elementów produkcji. Twórcy mają sporo czasu na ostatnie poprawki.

Demon's Souls (PS5) to jedna z najważniejszych gier w katalogu Sony. Wydawca oraz deweloperzy nie świętowali jednak zakończenia prac nad tytułem – co mogliśmy zobaczyć w przypadku Spider-Man: Miles Morales czy też Godfall.

Sprawa zaniepokoiła niektórych fanów, którzy zamierzają kupić PS5 właśnie dla tej produkcji, tymczasem Lance McDonald nieco uspokaja i twierdzi, że Bluepoint Games zakończyło prace nad Demon’s Souls już 24 września. Deweloperzy mają więc ponad miesiąc na przygotowanie premierowej łatki i komfortowe doprowadzenie pozycji na rynek – już w zeszłym tygodniu pliki pojawiły się na PlayStation Store.

Co więcej, Lance McDonald potwierdził, że widział kilka nowych fragmentów z rozgrywki – jego zdaniem ostatni trailer pokazał faktyczny stan gry i ukazał, jak będzie prezentować się Demon's Souls na PS5. Jedynie kamera jest odrobinę oddalona i została umiejscowiona na podobnym miejscu, jak to widzieliśmy w przypadku wersji na PlayStation 3.

Informator dodał również, że pozycja nie utraciła swojego charakteru, dobrze znanego z PS3, za to jest „niesamowicie piękna, a niektórzy bossowie są o wiele bardziej odrażający niż kiedykolwiek”. Na podstawie wszystkich zdobytych informacji, McDonald twierdzi, że produkcja prawdopodobnie nie otrzyma wyboru poziomów trudności.

Źródło: https://gamingbolt.com/demons-souls-reportedly-went-gold-over-a-month-ago

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment