Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 18:41
Spider-Man: Miles Morales PS5/PS4
1350V

Spider-Man: Miles Morales na PS5 i PS4 w złocie! Gramy na premierę nowej generacji

Insomniac Games właśnie potwierdziło kapitalną wiadomość: deweloperzy zakończyli prace nad Spider-Man: Miles Morales. Gra od listopada będzie dostępna na PlayStation 5 i PlayStation 4. Poznajcie szczegóły.

Spider-Man: Miles Morales został zapowiedziane już kilka miesięcy temu i jest to bez wątpienia jedna z niespodzianek Sony. Insomniac Games nie zdradzało planów dotyczących przygotowania dodatkowej historii w uniwersum Spider-Mana, ale teraz możemy przygotowywać się na premierę.

12 listopada odbędzie się debiut Marvel's Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 4 i PlayStation 5. Wszyscy gracze otrzymają możliwość zapoznania się z przygodą na dwóch generacjach. Deweloperzy zakończyli pracę nad pozycją i teraz w spokoju mogą odliczać do wielkiej premiery.

Sytuacja jest w pewien sposób interesująca – czy gracze na PlayStation 4 w Europie otrzymają możliwość poznania przygody już w dniu globalnego debiutu? W tej sytuacji część zainteresowanych może zapoznać się z opowieścią jeszcze na aktualnej generacji.

Spider-Man: Miles Morales będzie dla wielu łakomym kąskiem, ponieważ tytuł będzie jedyną opcją, by odebrać Spider-Man Remastered. Gra z PS4 otrzyma na PlayStation 5 wiele ulepszeń, ale nie trafi do normalnej dystrybucji.

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment