Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2020 21:21
Demon’s Souls PS5
1409V

Gry z PS5 już lądują na serwerach Sony. Demon’s Souls i Destruction All-Stars dostrzeżone na PSN

Najwidoczniej już wkrótce pierwsi dziennikarze rozpoczną poznawanie nowych gier przygotowanych przez wewnętrzne studia Sony. Demon’s Souls i Destruction All-Stars trafiły już na PlayStation Store, co biorąc pod uwagę dzisiejsze ogłoszenia jest bardzo wymowne.

Od kilku godzin Twitter jest zasypywany kolejnymi zdjęciami redakcji, które mają już PlayStation 5. Aktualnie dziennikarze nie mogą powiedzieć za wiele – zobaczyliśmy pudełko oraz unboxing kontrolera DualSense. Na więcej musimy zaczekać, ale możemy przypuszczać, że część redakcji rozpocznie już dzisiaj poznawanie next-genowych gier przygotowanych przez wewnętrzne studia Sony.

W bazie danych PlayStation Store wylądowały już Demon's Souls (PS5) i Destruction All-Stars, co w prostych słowach oznacza, że mając kod od Sony, możemy pobrać grę z PSN. Nie będzie raczej dużym zaskoczeniem, gdy właśnie te dwie pozycje będą miały pokazać potencjał PS5:

Dzisiaj byliśmy świadkami zaskakującego ruchu na serwerach Sony. W katalogu pojawiły się jeszcze między innymi Call of Duty: Black Ops Cold War oraz Assassin's Creed Valhalla, co nie jest zaskakujące, ponieważ pewnie część redakcji już wkrótce rozpocznie poznawanie obu gier, ale na serwerach Sony wylądowały także przyszłoroczne: Far Cry 6 oraz Hitman 3.

Źródło: https://www.psu.com/news/demons-souls-remake-and-more-ps5-games-hit-sonys-servers-ahead-of-launch/

Tagi: playstation playstation 5 ps5 sony