Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2020 18:52
Watch Dogs Legion Ayden
1571V

Watch Dogs Legion ukończymy jako Aiden. Ubisoft pozwoli poznać całą historię głównym bohaterem Watch Dogs

W Watch Dogs Legion pojawi się protagonista Watch Dogs i wielu fanów tej postaci może zdecydować się na ciekawy ruch – Ubisoft pozwoli nam poznać całą opowieść jako Aiden. Problemem okazuje się jedynie czas opublikowania bohatera.

Watch Dogs Legion zadebiutuje już pod koniec miesiąca i produkcja może okazać się świetną opcją dla sympatyków serii – Ubisoft nie zdecydował się na prostą kontynuację, a zapewni nam 9 mln bohaterów, w których będziemy mogli wcielić się podczas przemierzania Londynu.

Studio potwierdziło także ważny szczegół: w fabularnym DLC pojawi się Aiden, czyli bohater pierwszego Watch Dogs. Protagonista nie będzie wyłącznie małym dodatkiem, a jak zdradził Lathieeshe Thillainathan (jeden z producentów), gracze mogą ukończyć Watch Dogs Legion za pomocą powracającej postaci:

„Aiden jest grywalny przez całą grę i będzie miał dedykowane DLC z Wrenchem. Nie musisz ukończyć DLC, aby zagrać jako Aiden w historii dla jednego gracza”

Gracze otrzymają możliwość dołączenia Aidena do swojego zespołu, a następnie rozpoczniemy poznawanie całej historii ze stolicy Wielkiej Brytanii:

„Aiden będzie traktowany jak kolejny członek drużyny. Przygotowujemy pełną historię dla jednego gracza. Kiedy ponownie odtworzysz główne misje, Aiden zostanie włączony do wszystkich oryginalnych przerywników filmowych.”

Można w zasadzie żałować jednego: rozszerzenie wprowadzające Aidena do Watch Dogs Legion zadebiutuje w przyszłym roku. Ja chętnie poznałbym całą opowieść tą postacią już za pierwszym razem, bo na pewno ciekawą sytuacją będą wszystkie wymagające momenty, podczas których bohater może zginąć – jeśli tak się stanie, to prawdopodobnie stracimy do niego dostęp.

Źródło: https://www.psu.com/news/you-can-replay-the-full-campaign-of-watch-dogs-legion-as-aiden-pearce-not-just-his-dlc-missions/

Tagi: ayden Ubisoft Watch Dogs Legion