Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2020 21:30
Watch Dogs Legion trójka bohaterów
1170V

Watch Dogs: Legion na Ubisoft Forward. Francuzi pokazują chaos w Londynie

Ubisoft wykorzystuje każdą okazję, by zaprezentować graczom nowe ujęcia z Watch Dogs: Legion. Na imprezie nie mogło zabraknąć materiału z Wielkiej Brytanii i dzisiaj możemy spojrzeć na nowy gameplay z przeładowanego policją Londynu.

Watch Dogs Legion zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, więc Ubisoft chętnie promuje grę i pokazuje ją na kolejnych wydarzeniach. Teraz możemy sprawdzić nowy gameplay, który przedstawia wydarzenia z Londynu.

Akcja najnowszej przygody hakerów rozgrywa się w samym sercu Wielkiej Brytanii i gracze otrzymają możliwość wcielenia się w niemal każdą napotkaną postać – NPC można zwerbować do grupy, by tym samym za ich pomocą poznać prawdę o ataku bombowym. Każda napotkana postać posiada własne umiejętności i może nam w inny sposób pomóc w wyznaczonych misjach.

To właśnie na tym elemencie skupił się nowy gameplay z Watch Dogs Legion. Deweloperzy postanowili opowiedzieć o możliwości rekrutowania nowych osób i zaprezentowali różne umiejętności mieszkańców Londynu.

Francuski producent potwierdził również dodatkową ciekawostkę zatytułowaną: „Watch Dogs: Legion x Stormzy”. Brytyjski raper trafi do gry, a w produkcji Ubisoftu otrzymamy możliwość uczestniczenia w specjalnej misji – śmiałkowie zajrzą za kulisy tworzenia nowego teledysku Rainfall.

W Watch Dogs Legion pojawi się Aiden Pearce! Bohater Watch Dogs będzie w pełni grywalna postacią i otrzyma nawet swoją własną historię, która trafi do klientów Przepustki Sezonowej.

Tagi: gameplay Trailer Ubisoft Watch Dogs Legion zwiastun