Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2020 18:58
Watch Dogs Legion
1191V

Watch Dogs Legion na zabawnym materiale. Ubisoft potwierdza 9 mln bohaterów

Ubisoft cały czas promuje Watch Dogs Legion, ale dopiero dzisiaj deweloperzy opublikowali zdecydowanie najlepszy materiał prezentujący grę. „Classroom 101” przedstawia założenia produkcji w bardzo lekki i zabawny sposób. Właśnie tak powinno promować się ten tytuł.

Watch Dogs Legion nie jest kolejną poważną produkcją, która na siłę będzie chciała narzucić graczom jeden styl rozgrywki. Twórcy wrzucą śmiałków do Londynu, zadbają o odpowiednie narzędzia i pozwolą nam odkrywać historię na własnych zasadach.

W tytule otrzymamy możliwość wcielenia się w 9 mln mieszkańców stolicy Wielkiej Brytanii, a musimy pamiętać, że postacie charakteryzują się innymi umiejętnościami czy też nawet sprzętem. W rezultacie w naszym zespole musimy posiadać zróżnicowanych protagonistów, którzy mogą nam w odpowiedni sposób pomóc w zrealizowaniu głównego wątku.

Ubisoft opublikował dzisiaj zdecydowanie najlepszy materiał promujący Watch Dogs Legion – wykładowca zdradza studentom informacje o pozycji, ale wszystko jest ubrane w zabawną historię. Łatwo oczywiście wyciągnąć tutaj kilka ważnych szczegółów – zwróćcie uwagę na zróżnicowanie postaci.

Nadal nie jestem przekonany, jak zostanie zaprezentowany główny wątek w Watch Dogs Legion, ale szczerze mówiąc? Coraz mocniej chce zagrać w produkcję Ubisoftu. Ostatnio zapoznałem się z wrażeniami Mateusza, spojrzałem na kilka fragmentów rozgrywki i teraz wyczekuję na końcówkę miesiąca.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion