Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.10.2020 09:30
Gears 5 na Xbox Seriesz
1468V

Gears 5 wypada świetnie na Xbox Series X. Gra ładuje się w zaledwie 8 sekund

Wygląda na to, że następna generacja konsol pozwoli nam zaoszczędzić naprawdę dużo czasu, który wcześniej musieliśmy tracić na wgapianie się w ekran ładowania. Idzie rewolucja w tym aspekcie. 

Gears 5 to jeden z tych tytułów, który zostanie odpowiednio ulepszony do next-genowej wersji. Parametry gry zostaną podciągnięte, a jej działanie usprawnione. To, jak wypada najnowsza odsłona, mogliśmy widzieć na niedawnych materiałach i trzeba przyznać, że mogły robić wrażenie. Jest to bez wątpienia jeden z tych tytułów, jakie chętnie odpalimy na nadchodzącej generacji. 

Podczas pokazu działania tytułu, zwrócono uwagę także na to, jak bardzo poprawione zostanie ładowanie. Redakcja Gaming Bible postanowiła porównać prędkość wczytywania w wersji na Xbox One X oraz Xbox Series X. Czego by nie mówić, przeskok pomiędzy generacjami jest w tym aspekcie bardzo zauważalny. Na tej pierwszej czas jest bliski minuty, podczas gdy na drugiej mamy do czynienia z niecałymi ośmioma sekundami! 

I nie jest to bynajmniej jedyny tytuł, który doczekał się takiego porównania. A ciągu ostatnich tygodni ukazywało się ich całkiem sporo, a wniosek był jeden. Posiadacze nowych konsol zaoszczędzą całkiem sporo czasu, który dotychczas marnowali, czekając, aż gra się załaduje, albo przełączy na nową lokację. To zdecydowanie może się podobać! 

Źródło: https://segmentnext.com/2020/10/16/xbox-series-x-loads-gears-5/

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition