Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.10.2020 16:45
DMC 5
1545V

Devil May Cry 5 z błyskawicznym ładowaniem na PS5. Gra wczytuje się 6 razy szybciej w porównaniu z PS4

Devil May Cry 5 ładuje się na PS5 w czasie 4 sekund - dla porównania, ekran ładowania w przypadku PS4 widzimy przez nawet 25 sekundy.

Devil May Cry 5: Special Edition zostało zapowiedziane podczas jednej z ostatniej imprezy Sony. Gameplay z odświeżonej produkcji Capcomu mogliśmy obejrzeć dzięki eventowi, w którym japońscy streamerzy testowali grę - jeśli jeszcze go nie widziałeś, możesz to zrobić po kliknięciu w ten adres

Podczas poprzedniego weekendu pokazano także, jak krótkie są ekrany ładowania w PlayStation 5, next-genie Sony. Posiadacze konsoli zauważyli, że Astro's Playroom ładuje się w 3 sekundy, a Godfall został pozbawiony ekranów ładowania po śmierci. Dzisiaj możemy zobaczyć, ile czasu musimy oglądać ekran ładowania poprzedzający misję główną.

Patrząc na najnowszy materiał z kanału japońskiego twórcy, Devil May Cry 5 na PlayStation 5 ładuje się około 4 sekundy. Dla porównania, w przypadku PS4 bestsellerowa produkcja od Capcomu opowiadająca o losach Dante, Nero i tajemniczego V oglądać ekran ładowania musimy nawet 25 sekund, co jest ogromną różnicą.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/devil-may-cry-5-se-loads-in-4-seconds-on-ps5-24-seconds-on-ps4.304277/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5