Iza Łęcka Iza Łęcka 16.10.2020 11:54
Gears 5 cała ekipa
1778V

Gears 5 i Gears Tactics w 4K i 60 fps na Xbox Series X. Zobaczcie next-genowe wersje gier

Listopad zapowiada się wyjątkowo przyjemnie dla fanów serii Gears of War, którzy nie tylko zagrają w Gears Tactics na konsolach, ale otrzymają ulepszone Gears 5. W Sieci zawitały materiały prezentujące obie gry w wersji na Xboksa Series X – gracze mogą spodziewać się rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Microsoft przedstawił kompletne informacje dotyczące wstecznej kompatybilności na Xboksach Series X|S – choć wszystkie starsze gry skorzystają z GPU, CPU i SSD next-genów, to gigant z Redmond wraz z deweloperami pragnie ulepszać pozycje, oferując stosowne aktualizacje. Technologia Smart Delivery sprawi, że łatki pobierzemy za darmo i zawsze mamy grać w najlepsze wersje pozycji.

Na liście zoptymalizowanych gier dla Xboksów Series X|S znajdziemy między innymi Gears 5 i Gears Tactics – szczególnie obiecująco zapowiada się pierwszy ze wskazanych tytułów, gdyż twórcy znacząco poprawią oprawę, zaoferują różne efekty, a co więcej, zaproponują rozgrywkę nawet w 120 fps.

W Sieci wylądowały już fragmenty gameplayu z Gears 5 i Gears Tactics, które wykorzystują potencjał next-genowych konsol i proponują rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Nie możemy tutaj mówić o nowej jakości – w końcu Gears 5 zadebiutował w zeszłym roku, natomiast Tactics dopiero trafi na konsole, jednak bardzo cieszy fakt, że oba tytuły otrzymają odpowiednie ulepszenia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition