Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2020 19:47
Sony przyspiesza premierę akcesoriów do PS5
2733V

Sony przyspiesza premierę akcesoriów do PS5

Sony wysyła wiadomości do graczy ze Stanów Zjednoczonych, którzy mogą liczyć, że wcześniej odbiorą paczki z akcesoriami do PlayStation 5. Sytuacja powinna wyglądać identycznie w Europie.

Już w zeszłym tygodniu pojawiły się plotki, według których część partnerów Sony zapowiedziało dostarczenie akcesoriów do PlayStation 5 przed premierą. Jedynie DualSense ma trafić do graczy w dniu debiutu urządzenia. Nie musieliśmy długo czekać na ruch Sony, ponieważ Japończycy właśnie potwierdzili, że jest to normalna sytuacja.

Sony zamierza wysyłać akcesoria do PlayStation 5 wcześniej – od 30 października rozpocznie się wysyłka, więc gracze już na samym początku listopada mogą otrzymać paczki. Oficjalna informacja dotyczy Stanów Zjednoczonych, ale bardzo możliwe, że także i w Polsce debiut zostanie przyspieszony. Mówimy tutaj oczywiście jedynie o przykładowo słuchawkach czy też ładowarce.

Musimy też pamiętać, że PS5 zadebiutuje w USA szybciej. Sony zdecydowało się podzielić premierę i mieszkańcy między innymi Polski muszą zaczekać na PlayStation 5 do 19 listopada.

Sprawdźcie najnowszy spot Sony pokazujący rozmiary pudełka oraz poznajcie szczegóły systemu PS5. Zobaczyliśmy dzisiaj nie tylko materiał pokazujący menu, ale również otrzymaliśmy kilka konkretnych informacji o propozycji Japończyków.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: PlayStation 5 PS5 sony